Pozycjonowanie w 6 krokach

Reklama w wyszukiwarce Google to szereg zabiegów, które w finalnej wersji mają przyczynić się do wzrostu widoczności strony i jednocześnie wzrostu jej odwiedzin. Działania odbywają się na dwóch ” frontach ” : on-page ( m.in.: optymalizacja strony WWW, aktualizacja treści ) i off-page ( gł. pozyskiwanie linków dofollow )

Wiąże się to ze wzrostem widoczności w wyszukiwarce Google. Dodatkowy ruch generuje większą liczbę potencjalnych klientów co prowadzi do zwiększenia liczby sprzedanych produktów / usług. Efekt pozycjonowania może dotyczyć zarówno wzrostu sprzedaży internetowej jak i w sklepie stacjonarnym

Dzięki pozycjonowaniu wdrożonym przez agencję SEO Twoja strona zyska kolejne słowa kluczowe, pod którymi będzie się wyświetlała na pierwszej stronie Google. To sprowadzi na nią potencjalnych klientów co zwielokrotni Twoja sprzedaż w firmie.

W momencie gdy Twoja strona internetowa będzie wyświetlała się na najpopularniejsze w braży frazy kluczowe wzbudzi to większy poziom zaufania w oczach użytkownika. Strony WWW wyświetlające się na pierwszej stronie mają ułatwioną droge ku zbudowaniu mocnej pozycji na rynku.

Pozycjonowanie to usługa, która można dostosować indywidualnie pod każdego klienta. W związku z tym możemy zdecydować czy chcemy się reklamować na terenie danego miasta np. Poznania czy w obrębie całego kraju. Wykonanie badania rynku oraz audytu SEO pozwoli na dobranie odpowiednich rozwiązań technologicznych tak aby zredukować koszt pozyskania klienta do minimum.

Od czego

1) DOBRANIE ODPOWIEDNICH SŁÓW KLUCZOWYCH:

Pierwszą rzeczą od jakiej należy zacząć współpracę z agencją SEO jest ustalenie celów marketingowych. Dokładne poznanie usług oraz produktów Twojej firmy to podstawa do wdrożenia najefektywniejszej strategii. W zależności od rodzaju działalności oraz branży możemy dążyć do:

  • wypozycjonowania strony na konkretne słowa kluczowe;
  • wzrost liczby sprzedanych produktów w sklepie internetowym;
  • wygenerowanie dodatkowy ruch na stronie WWW.

2) ZBADANIE OBECNEJ POZYCJI FIRMY NA RYNKU INTERNETOWYM:

Zanim rozpoczniemy procesy związane z pozycjonowaniem strony należy dokładnie przeanalizować aktualna pozycje domeny w internecie. Na początku należy przyjrzeć się jakości linków kierujących ruch na Twoją stronę WWW. Jest to podstawa to zaplanowania kolejnej strategii link building’u. Kolejnym korkiem będzie przeprowadzenie szczegółowego audytu SEO, po którym specjaliści wdrożą wszystkie niezbędne zmiany.

3) OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ:

Jest ona związana ze wszystkimi działaniami mającymi na celu ułatwienie użytkownikowi korzystanie ze strony przy jednoczesnym zadbaniu o jej przejrzystość w oczach algorytmów Google. Wprowadzenie zmian w obrębie kodu źródłowego ma na celu ułatwienie odczytania zawartości strony co umożliwia jej powiązanie z frazami kluczowymi, które będą przynosiły największe zyski Twojej firmie. Nasze działania wprowadzamy kompleksowo co owocuje ogólną poprawą jakości strony internetowej.

4) STWORZENIE TREŚCI NA STRONĘ WWW:

Unikalna i wartościowa treść na stronie internetowej to jedna z najważniejszych wytycznych w roku 2018. Grupa naszych specjalistów od content marketingu stworzy teksy łączące lekkość pióra z optymalizacją pod kątem robotów Google. Często konieczne jest przygotowanie wszystkich tekstów od nowa ponieważ są one nieaktualne bądź niekorzystne od strony sprzedażowej. Warto również zdecydować się na dodatkową zakładkę blog gdzie będziemy umieszczać nowe treści.

5) LINK BUILDING:

Jest to działanie off-page, które może przynieść największe rezultaty. Można ten proces porównać do content marketingu ponieważ przy układaniu strategii link building’u również najważniejsza jest jakość podejmowanych działań. Wszystkie linki muszą pochodzić ze stron internetowych powiązanych tematycznie z pozycjonowaną branżą.

6) SZCZEGÓŁOWY RAPORT Z EFEKTÓW POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ:

Dzięki raportom wysyłanym co miesiąc masz bezpośredni wgląd w działania realizowane przez agencję SEO. Zawiera on najważniejsze informacje tj.:

  • liczba odwiedzin strony WWW w skali miesiąca;
  • skąd pochodzą klienci;
  • statystyki słów kluczowych strony;
  • informacje o wdrożonych zmianach;
  • ogólne podsumowanie miesiąca.

Zapraszamy do

Adres:

Przemysłowa 39/310 
Poznań, 61-541

dane kontaktowe:

nr. tel. : 663-810-812

e – mail: lipski@ad-site.pl

Godziny otwarcia:

PON-PT: 10:00 – 18:00

SB – ND:  10:00 – 14:00

Zobacz nas także: